Aplikacje internetowe na zamówienie

Specjalizujemy się w projektowaniu, realizacji i wdrażaniu aplikacji internetowych szytych na miarę potrzeb naszych klientów. Przeniesiemy Twoje wyjątkowe pomysły w internet. Integracje, systemy wymiany danych, CRM, ERP, bazy danych, wszystko dostosowane do Twojej organizacji i potrzeb.

Takie aplikacje są instalowane na serwerze w internecie, dzięki czemu można je uruchomić na dowolnym komputerze na świecie. Dzięki dostępności mogą być używane np. przez handlowców pracujących w terenie, z każdego laptopa czy nawet telefonu z dostępem do internetu. Nie wymagają żadnej dodatkowej konfiguracji. Wystarczy tylko login i hasło. Bezpieczeństwo gwarantują odpowiednie mechanizmy autoryzacji i szyfrowania informacji.

Co robimy?

Co mogą robić aplikacje?

Internetowe aplikacje pisane na zamówienie mogą dostosowywać się do Twojej organizacji, zamiast wymagać dostosowania organizacji do oprogramowania. Pozwalają przenieść firmę na zupełnie nowy poziom przy zachowaniu rozsądnych kosztów i wysokiej jakości. Dzięki użytecznym, samowyjaśniającym się interfejsom pozwalają na szybkie wdrażanie użytkowników, bez potrzeby przeprowadzania kosztownych szkoleń. Na wszystkie wdrażane przez nas aplikacje zawsze udzielamy gwarancji.

Tworzenie aplikacji internetowych ma charakter bardzo indywidualny, dlatego nie udostępniamy żadnego cennika. Zapraszamy za to do kontaktu i nawiązania współpracy.

Oferta

Skuteczne strony internetowe

Zarabiające sklepy internetowe

Marketing internetowy

Reanimacja stron internetowych

Rozbudowa sklepów, stron internetowych

Programy internet- owe na zamówienie

Rozbudowa i serwis sklepów BestSeller

Ta strona wykorzystuje ciasteczka do przechowywania informacji. Jeśli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia przeglądarki. Zobacz naszą Polityka prywatności.