Strony internetowe

Nie masz strony internetowej? To jak udaje Ci się pozyskiwać klientów, komunikować się z otoczeniem, pracownikami, przyszłymi pracownikami? W jaki sposób budujesz swój wizerunek? To musi być trudne bez obecności w internecie. A kiepsko wykonana strona zadziała jeszcze gorzej niż jej brak. Dlatego wykonujemy wyłącznie profesjonalne strony internetowe, co do których mamy pewność że działają.

Jakie warunki musi spełniać działająca strona internetowa?

Wiedząc to wszystko proponujemy naszym klientom realizację działających stron internetowych. Ich skuteczność jest dla nas priorytetem.

Co robimy?

Jakie oprogramowanie wdrażamy

Ponieważ chcemy, by nasi klienci orzymali rozwiązanie odpowiednie dla swojego biznesu, do realizowanych przez nas stron proponujemy różne oprogramowanie do zarządzania treścią.

Bestseller

Duża funkcjonalność systemu zarządzania treścią i przygotowanie pod witrynę e-commerce

Możliwość rozbudowy funkcjonalnej w przyszłości

Możliwość wdrożenia indywidualnej oprawy graficznej

Możliwość rozszerzenia o zintegrowany sklep internetowy

Wordpress

Podstawowa funkcjonalność systemu zarządzania treścią

Tysiące darmowych wtyczek z funkcjami dostępnymi od ręki

Możliwość rozbudowy funkcjonalnej w przyszości

Oprawa graficzna do wyboru spośród 2000 tematów

Możliwość indywidualizacji graficznej każdego tematu lub wdrożenia indywidualnej oprawy graficznej

Strona bez możliwości zarządzania treścią

Brak możliwości łatwego zarządzania treścią (zmiany na stronie wymagają pewnej wiedzy technicznej)

Integracja z facebookiem, formularz kontaktowy, mapki google

Indywidualnie przygotowywana oprawa graficzna

Wdrażamy również strony internetowe oparte o systemy Joomla! oraz Drupal. Nie wiesz które oprogramowanie wybrać? Skontaktuj się z nami.

Na swojej stronie możesz umieścić co tylko chcesz: dowolną ilość treści i zdjęć, galerie, formularze rejestracyjne i kontaktowe, fora, strony informacyjne, blogi, aktualności, reklamy, animacje, gry interaktywne. Strona może realizować dowolny cel jaki postawisz. Nie ma ograniczeń. Skontaktuj się z nami i powiedz czego oczekujesz od swojej obecności w internecie.

Dlaczego my?

Dlaczego my?Ponieważ wiemy co robimy, a robimy to co jest naszą pasją. Sieć to najszybszy sposób na kontakt z kontrahentami, a my wiemy jak to wykorzystać. Dysponujemy doświadczonymi programistami i zapleczem kreatywnych grafików, którzy nie wymyślą koła na nowo, ale wykorzystają je by Twój biznes się kręcił. Ponieważ każde zlecenie to dla nas pole do popisu, każdy klient to nowe wyzwanie, a każdy sukces naszego klienta to nasz sukces. Ponieważ oprócz stron internetowych realizujemy wszystkie usługi dodatkowe do stron, a gdy zdecydujesz się rozwijać swój biznes w internecie, możemy rozwijać go wraz z Tobą. Ponieważ znamy się na tym wszystkim, żebyś Ty nie musiał.

Masz już stronę?

Gratulujemy! A może nie działa jakbyś tego oczekiwał? Sprawdź dlaczego, rozwijaj, promuj!

Oferta

Skuteczne strony internetowe

Zarabiające sklepy internetowe

Marketing internetowy

Reanimacja stron internetowych

Rozbudowa sklepów, stron internetowych

Programy internet- owe na zamówienie

Rozbudowa i serwis sklepów BestSeller

Ta strona wykorzystuje ciasteczka do przechowywania informacji. Jeśli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia przeglądarki. Zobacz naszą Polityka prywatności.