O firmie Netplozja

Mimo, że nazwa naszej firmy nawiązuje do destrukcji, zajmujemy się przede wszystkim budowaniem. Netplozja to przede wszystkim manifestacja ogromnego potencjału, pewnej wybuchowej siły, która drzemie w internecie, a którą wszyscy możemy wykorzystywać. Nasi klienci mogą czerpać z tej siły, ponieważ przygotowujemy im skuteczne sklepy internetowe, efektywne serwisy internetowe, strony z systemami zarządzania treścią, portale internetowe oraz użyteczne aplikacje funkcjonujące w internecie. Regularnie przywracamy do życia strony internetowe, które zostały stworzone aprofesjonalnie, antyużytecznie lub zmarły w wyniku niedoboru odwiedzających klientów i wywołanego tym zniechęcenia jej właściciela.

Strona internetowa to nie jest element, który trzeba odbębnić bo musi być. To realne narzędzie pozyskiwania i komunikacji z otoczeniem. Strona internetowa czy sklep internetowy podobać się mogą, działać muszą. Strona nie jest kosztem, ale inwestycją która umiejętnie przygotowana i dobrze wykorzystana potrafi zwrócić się po wielokroć. We wszystkim co robimy, poszukujemy zawsze najlepszych, najbardziej efektywnych rozwiązań internetowych, które wynoszą biznes na wyższy poziom, które jak najlepiej realizują stawiane im zadania.

Oddajemy wyłącznie sprawdzone i bezpieczne rozwiązania, a na wszystkie swoje produkty i usługi zawsze udzielamy gwarancji.

Zespół Netplozja tworzą doświadczeni specjaliści od marketingu internetowego, programiści, graficy, weterani internetu nieustannie rozwijający się w swoich dziedzinach. Ich umiejętności pozwolą wdrożyć w życie wszystkie Twoje pomysły przy użyciu najnowszych technologii i trendów a pasja zagwarantuje sukces. Działamy z Poznania, ale w całej Polsce.

Dążymy do tego, by stale ulepszać systemy informatyczne i rozwiązania internetowe naszych klientów. By technologie informatyczne były dla nich źródłem sukcesu i motorem najbardziej dynamicznego rozwoju. Przekuwamy sukcesy naszych klientów na nasz sukces, budując dzięki temu swoje możliwości i wiedzę. Pozwoli to nam w przyszłości dostarczać możliwie największej liczbie przedsiębiorstw wysokiej jakości rozwiązania w rozsądnej cenie, trwale zaznaczając swoją obecność na rynku usług internetowych i współwyznaczając kierunek w którym się on rozwija.

Zapraszamy do współpracy. Popracujmy nad Twoim sukcesem.

Oferta

Skuteczne strony internetowe

Zarabiające sklepy internetowe

Marketing internetowy

Reanimacja stron internetowych

Rozbudowa sklepów, stron internetowych

Programy internet- owe na zamówienie

Rozbudowa i serwis sklepów BestSeller

Ta strona wykorzystuje ciasteczka do przechowywania informacji. Jeśli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia przeglądarki. Zobacz naszą Polityka prywatności.