Przenoszenie, konwersje i łączenie baz danych

Bez względu na prowadzoną działalność, rozwój firmy często wiąże się z koniecznością zmiany posiadanego oprogramowania lub wymiany informacji pomiędzy kilkoma systemami. Pojawia się wtedy problem przeniesienia informacji pomiędzy aplikacjami, które zwykle nie są kompatybilne. Z naszą pomocą już nigdy nie będziesz musiał wszystkiego robić ręcznie.

Czy wyobrażasz sobie przepisywać dane klientów ze starego sklepu internetowego do nowego? Migracja choćby kilkuset pozycji może być problematyczna.

Może się również zdarzyć, że konieczna będzie ciągła praca na dwóch różnych aplikacjach. Sklep internetowy powinien mieć aktualne stany produktów, takie jak w programie magazynowym. A może faktury wystawione w księgowości powinny być dostępne klientowi w sklepie w formie elektronicznej? Nie uniknie się wtedy konieczności automatyzacji przenoszenia danych,niezbędnej także dla szybkiej i bezbłędnej organizacji pracy w różnych działach firmy. W takiej sytuacji otrzymasz skrypt lub program, który będzie bez Twojego udziału, na bieżąco, wykonywał tę pracę za Ciebie.

Co zyskujesz korzystając z tej usługi?

Gwarantujemy bezpieczeństwo

Zachowanie poufności udostępnionych nam baz danych, bez względu na ich zawartość, jest zawsze najwyższym priorytetem. Z tego też powodu nasze wewnętrzne procedury gwarantują przede wszystkim, że:

Jeżeli nasze słowo to za mało, jesteśmy także przygotowani do tego, by podpisać osobną umowę o poufności, obejmującą wszystkie przesłane nam hasła i dane. Dzięki temu uzyskasz dodatkową gwarancję naszego profesjonalizmu i będziesz mieć pewność, co do bezpieczeństwa informacji.

Zapytaj nas w jaki sposób możemy ułatwić Ci życie.

Oferta

Skuteczne strony internetowe

Zarabiające sklepy internetowe

Marketing internetowy

Reanimacja stron internetowych

Rozbudowa sklepów, stron internetowych

Programy internet- owe na zamówienie

Rozbudowa i serwis sklepów BestSeller

Ta strona wykorzystuje ciasteczka do przechowywania informacji. Jeśli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia przeglądarki. Zobacz naszą Polityka prywatności.